Категорія продукту

Rongxin Bio-Tech Co., Ltd (HK)

Факс: 029-62388781

ЛСЕ: +8618220537895

Електронна пошта: sales@rongxinbio.com

Адреса: Сіань Jianshe Mansion, Китай, Shaanxi Sheng, Сіань Ши, Yanta Qu, Qujiang Шанцюань, Yanta S Rd

Компанія Rongxin Bio-Tech Co., Ltd (HK) про компанію
- May 12, 2017 -

Наша історія

Компанія Rongxin Bio-tech co., Ltd зосереджена на високоякісних стероїдних гормонах та API. Ми є виробником, що спеціалізується на стероїдних гормонах протягом декількох років у Китаї. Тепер наші продукти продаються по всьому світу, всі клієнти люблять якість наших продуктів.

Наша фабрика:

Заснована у 2009 році, компанія Hongkong RongXin Bio-Tech Co., Ltd розпочала лише одну місію: довести до світу хімічно чисті анаболічні стеридоди, порошкові речовини , гормон росту людського середовища, пептиди зростання людини та API.

 

Протягом останніх декількох років наша продукція відрізнялася значним світовим зростанням, стратегічно пристосовуючись до добре налагоджених дистриб'юторів по всій Азії та за її межами.

 

З глобальною штаб-квартирою в Гонконгу ми прагнемо доставляти високоякісні фармацевтичні продукти, які стали синонімами нашого бренду та репутації. Ми постійно концентруємося на покращенні як стандарту нашого продукту, так і нашого бізнесу.


Наша продукція виробляється в рамках нашого сучасного методу виробничої практики (GMP) для забезпечення оптимальної якості. Біотехнологія Rongxin також відповідає стандартам ISO 9001, щоб гарантувати, що всі аспекти наших робіт відповідають найвищим стандартам якості.

QQ图片20170512114157.jpg

Наш продукт

Продукція Rongxin Bio-Tech Co., Ltd включає в себе наступне:

1, стероїдні гормони, такі як продукти серії тестостерону, стероїди серії Болденон, стероїди серії нандролону, стероїди серії тренболонів тощо.
2, гормон гормону людини і пептидний гормон.
3, API та проміжних сполук стероїдних гормонів.
4API та проміжні продукти.
5, Бодібілдинг Жир Горячі гормони
6, Лікування раку Антиестрогенні стероїди, гормональні сирі порошки

Усі наші продуктиКонтактна інформація

Поштова скринька підприємства: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18220537895Якщо ви задоволені нашими продуктами, зв'яжіться з нашою фабрикою. Високоякісні продукти для продажу високоякісних соматропінів повинні бути найкращим вибором. Будь ласка, будьте вільними, щоб придбати або оптові продажі готових продуктів від нас.